ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

 

 


چرا خرید بازی روی هارد؟

خرید بازی بر روی هارد مزایای بسیار عمده‌ای دارد. در زیر تنها به بیان چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم:

1) بزرگ‌ترین مزیت خرید بازی بر روی هارد، کاهش قابل ملاحظه هزینه خرید بازی‌ها است. امروزه با توجه به افزایش حجم بازی‌های جدید، خرید تنها دو بازی بر روی دیسک‌های دی‌وی‌دی هزینه‌ای بیش از 40 هزار تومان را برای خریدار در پی دارد. اما با خرید بازی روی هارد از گروه ما، این مقدار هزینه بیش از 80 درصد کاهش می‌یابد.

بله درست خواندید. خرید بازی روی هارد، بیش از 80 درصد هزینه خرید بازی شما را کاهش می‌دهد.

بگذارید با یک مثال برایتان توضیح دهیم.

به عنوان مثال، مشتری‌ای تعدادی بازی می‌خواهد. حجم این تعداد بازی بر روی هارد، 500 گیگ خواهد شد. با توجه به تعرفه‌های موجود، هزینه ی کپی این مقدار دیتا بر روی هارد، 60،000 تومان خواهد شد.

اما اگر مشتری بخواهد این مقدار دیتا را بر روی دی‌وی‌دی خریداری نماید، چقدر بایستی هزینه نماید؟

با توجه به آنکه حجم هر دی وی دی 4.7 گیگابایت است، 500 گیگ دیتا حداقل به این مقدار دیسک احتیاج خواهد داشت:

500/4.7=107

و این در حالی است که تمامی دیسک‌های بازی‌ها پُر باشد. در صورتی که برای هر بازی، دیسک آخر به صورت تمام ظرفیت پُر نمی‌شود. به عنوان مثال برای یک بازی با حجم 20 گیگابایت، 4 عدد از دیسک‌های بازی به صورت تمام‌ظرفیت خواهند بود ( 18.8 = 4.7*4) و دیسک آخر دارای 1.2 گیگابایت دیتا خواهد بود. طبق آماری که گروه ما در این زمینه گرفته است، معمولا تعداد دیسک‌ها به مقدار بیست درصد افزایش می‌یابد. (128 = 107*1.2)

بنابراین برای 500 گیگ بازی، به حدود 128 دیسک نیاز خواهد بود.

امروزه برای خرید هر بازی، ارزان‌ترین قیمتی که می توان پیدا کرد مقدار 3000 تومان به ازای هر دیسک است. بنابراین مقدار هزینه این مقدار دیسک حداقل برابر خواهد بود با: ( 384،000 = 3000*128)

در نتیجه:

هزینه خرید 500 گیگ بازی بر روی هارد = 60 هزار تومان

هزینه خرید 500 گیگ بازی بر روی دیسک = حداقل 384 هزار تومان!

همانطوری که مشاهده می‌کنید، خرید بازی بر روی هارد حدود 85 درصد هزینه ی خرید را کاهش داده است. و این یعنی مشتری در این حالت مقدار 324،000 تومان کم‌تر هزینه کرده است. اصلاً رقم کمی نیست.

به علاوه حداقل این مقدار در خرید بازی صرفه‌جویی شده است. زیرا اکثراً بازی‌ها دارای قیمت 3500 تومان به ازای هر دیسک هستند. با دیسکی 3500 تومان چقدر به نفع مشتری می شود؟ حدود 388 هزار تومان!!

این فقط برای 500 گیگ بازی بود.

حتی برای حجم‌های پایین‌تر هم همین مقدار درصد در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد. برای حجم‌های بالاتر بسیار بیشتر

از مزایای دیگری که می‌توان برشمرد:

2) نصب سریع‌تر و بسیار پرسرعت‌تر بازی‌ها از روی هارد نسبت DVD

3) عدم دشواری‌های مربوط به نگهداری دیسک (اشغال فضای فیزیکی، لزوم نگهداری دیسک DVD در محیطی به دور از نور مستقیم آفتاب و رطوبت و...)

4) پایداری بسیار طولانی‌تر دیتا بر روی هارد. در صورتی که عمر دیسک‌های DVD بسیار کم‌تر از عمر یک هارد است.


سلامت بازی‌ها

- بازی‌ها سالم هستند؟

- کرک بازی‌ها مشکلی ندارد؟

کلیه بازی‌ها از گروه‌های کرک‌کننده معتبری نظیر CPY، CODEX، Reloaded، Skidrow و... تهیه می‌گردد. هر گروه کرک‌کننده معتبر که تعدادی از اسامی آن‌ها برده شد دارای تیم تست اختصاصی است. به این صورت که در ابتدا بازی تهیه شده توسط این تیم تست شده و در صورتی که بازی مشکلی از بابت کرک و اجرا شدن نداشته باشد، منتشر می‌گردد.

همچنین گروه ما نیز پس از تهیه ی بازی، اقدام به نصب و تست آن می‌کند و در صورتی که بازی مشکلی نداشته باشد، در آرشیو برای عرضه به مشتریان گرامی قرار می‌گیرد.

بنابراین بازی‌ها مشکلی از بابت اجرا نخواهند داشت.

علاوه بر این کلیه بازی‌ها دارای پشتیبانی کامل تا زمان اجرا روی سیستم مشتری هستند.


سی دی کی (CD Key)

- منظور از CD Key چیست؟
- چرا در لیست در جلوی نام برخی از بازی ها عبارت CD Key Needed درج شده است؟

به علت قفل‌های ضدکپی پیچیده، برخی از بازی‌ها دیر کرک می‌شوند و از زمان عرضه بازی تا کرک شدن آن، گاهی یک سال طول می‌کشد.
برای اجرای بازی‌هایی که کرک نشده‌اند، لازم است که کد فعال‌سازی آن تهیه گردد. به این کد فعال‌سازی CD Key می‌گویند که به دو صورت اختصاصی و اشتراکی می‌تواند تهیه گردد. بنابراین در لیست بازی‌های PC در جلوی نام بازی‌هایی که کرک نشده‌اند، عبارت CD Key Needed درج شده است.

CD Key های اختصاصی همان کد فعال‌سازی اورجینال بازی هستند که دارای قیمتی بین 500 تا 900 هزار تومان (و گاهی بیشتر) هستند. (امکان دارد در روزهای شامل تخفیف، بازه قیمت‌‌ها متفاوت شود) در صورت خرید این نوع سی‌دی کی، بازی کاملاً قانونی خریداری شده و از کلیه امکانات بازی نظیر بازی در قسمت آنلاین، دریافت آپدیت‌ها بلافاصله پس از انتشار و... می‌توان استفاده کرد.

CD Key های اشتراکی در واقع یک سی‌دی کی است که بین چندین نفر به اشتراک گذاشته شده است. در این حالت هزینه کم‌تری (بین 10 تا 100 هزار تومان) پرداخته می‌شود. ولی بایستی حتماً بازی را در حالت آفلاین اجرا نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی CD Key ها و خرید آن‌ها، می توانید به سایت‌های فروشنده ی CD Key مراجعه نمایید.


شرایط خرید:

- شرایط و روند خرید به چه صورت است؟
- امکان تحویل حضوری هارد مسیر است؟
- چه نوع هاردی لازم است تحویل دهیم؟

مشتری لازم است که هارد خود را به همراه لیست بازی‌های درخواستی، به آدرسی که به ایشان اعلام می‌گردد به صورت حضوری و یا ارسال از طریق پست یا پیک تحویل دهد.

پس از دریافت هارد از مشتری، بازی‌های درخواستی بر روی آن کپی می‌گردد. در نهایت حجم کل دیتاها و هزینه نهایی به مشتری اعلام می‌گردد. بازگرداندن هارد به مشتری مطابق با درخواست وی، به صورت حضوری یا با ارسال با پست یا پیک خواهد بود.

امکان انتخاب بازی‌ها برای مشتری وجود دارد. مشتری می‌تواند پس از انتخاب بازی‌های خود از لیست بازی‌های PC یا لیست بازی‌های کپی‌خور PS4 ، لیست نهایی را تحویل داده تا بازی‌های درخواستی روی هارد کپی گردد. دوستان ساکن شهرهای دیگر نیز می‌توانند با ارسال هارد خود از طریق پست، تیپاکس و یا ترمینال‌های مسافربری (پس از ایجاد هماهنگی‌های مربوطه) دیتاهای درخواستی را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که هزینه‌های ارسال هارد بر عهده مشتری است.

همچنین امکان خرید هارد توسط ما و ریختن بازی‌های درخواستی و ارسال آن نیز وجود دارد. در صورت تمایل با شماره تماسی که در بالای صفحه آمده است تماس حاصل فرمایید یا در تلگرام پیام بگذارید تا هماهنگی‌های لازم انجام گردد.

امکان کپی بازی‌ها بر روی  انواع و اقسام هارد‌ها (اکسترنال، اینترنال، SSD، لپ‌تاپی و...) وجود دارد.

 


شرایط هارد مشتری:

- چه نوع هاردی لازم است تحویل دهیم؟
- هارد بایستی خالی باشد؟ روی هاردم مقداری دیتا دارم. می توانم آن را تحویل دهم؟

هر نوع هاردی را که مشتری آورده باشد، امکان کپی بازی‌ها بر روی آن وجود دارد. هارد‌های اکسترنال، اینترنال و یا حتی SSD

لازم نیست که هاردی که تحویل می‌دهید حتماً خالی و بدون هیچ‌گونه اطلاعاتی باشد. بازی‌ها بدون هیچ‌گونه دستکاری اطلاعات موجود بر روی هارد شما بر روی آن کپی می‌گردد. لکن لازم به ذکر است که هیج‌گونه مسئولیتی بابت اطلاعات موجود روی هارد شما قبل از تحویل دادن آن به اینجانب پذیرفته نمی‌گردد.

مشتریان گرامی دقت فرمایید که هاردی که تحویل می‌دهید دارای فرمت NTFS باشد. به علت حجیم بودن فایل‌های بازی‌ها، تنها امکان کپی روی فرمت NTFS امکان‌پذیر است. برای فهمیدن اینکه هاردتان از چه نوع فرمتی است، در قسمت My Computer سیستم بر روی درایو هاردتان راست کلیک کرده و گزینه ی Propertiese را انتخاب نمایید. در کاربرگ اول که با نام Generals است، در روبروی عبارت File system: بایستی عبارت NTFS درج شده باشد. مطابق با شکل زیر:


در صورتی که در روبروی عبارت File system: عبارت FAT32 و یا گزینه‌ای غیر از NTFS را مشاهده کردید، امکان کپی بازی‌های PC بر روی هارد شما وجود ندارد. لذا لازم است که فرمت هارد خود را به NTFS تغییر دهید. این کار را می‌توانید به راحتی با نرم‏افزار miniPartition wizards انجام دهید. حتی می‌توانید فرمت فعلی را نگه داشته و با ساخت پارتیشنی جدید بر روی هارد خود، این پارتیشن جدید را از نوع NTFS تعیین کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به تغییر فرمت هارد، با راه‌های تماسی که در قسمت ارتباط با ما معرفی شده‌اند با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.